| MarianPapuc98 a întrebat:

Daca o fata populara pe Facebook, aproximativ 300 de like-uri pe poza ar aparea cu starea "Intr-o relatie" cu un baiat care nu are nicio poza cu el pe FB, nici macar de profil si respectiva fata ar atasa o poza la stare cu ei 2, iar baiatul este unul simpatic si dragut, pot aparea comentarii rautacioase de gen : Cine mai e si asta?, Unde l ai gasit? Sunt dezamagita de tine. etc

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de oameni. De obicei, pe facebook, public, nu prea apar. Daca baiatul este intr-adevar urat, fii sigur ca in particular vor aparea asemenea comentarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba, daca avea aproximativ 234 like uri nu zice nimeni nimic, dar daca are 300... e grav

| doreal a răspuns:

Dar de ce trebuie neaparat sa isi anunte pe facebook relatia? Trebuie naparat sa dati raportu pe facebook?

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu cred ca ar aparea comentarii de genu.

| doinitsaandronic a răspuns:

Pentru ce sa apara? E viata personala a fetei

| Bia13 a răspuns:

Cumva baiatul ala esti tu? big grin