| anonim_4396 a întrebat:

Daca slabesti iti apar vergeturi?sad
Am inceput o cura, si fac in fiecare zi sport cate o ora.si nu vreau sa fiu plina de vergeturi...mai ales ca stau la 2 km de mare.Pleaseeeeee helpcrying((((
Si...crema pentru vergeturi si celulita de la avon este buna?sad

4 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Phai vergeturi are si o colega de'a mea care e slaba si n-a tinut niciodata dietetongue
Si eu am pe fund, coapse, burta insa...nu sunt asa vizibile! Bine la cate diete am tinut eu de cand ma stiu...adica tin o luna dieta, dup'aia bag in mine cat incape si apoi iar tin dietalaughing. Bine ca pot sa slabesc repede.
Uite o reteta:IUBESTE! te ajuta sa slabestihee hee. Eu intodeauna slabesc cand iubesclaughing, serioshappy

Bafta.

| wanda a răspuns:

Faci vergeturi doar slabesti dintr-o datahappy

nu faci vergeturi la cum spui tu ca incerci sa slabestiwinking

cat despre crema de la avon...nu stiuthinking dar sincer nu prea cred...mai bine ai cumpara ceva poate mai sccump dar sigur mai bunbig grinwinking

| cris_4808 a răspuns:

Uite am gasit un site unde poti afla mai multe despre vergeturi.
http://www.ifeel.ro/c_ce-ar-trebui-sa-stim-despre-vergeturi.html
Si eu am fost in aceiasi situatie in care esti tu, am slabit in jur de 10 kg in 2 luni si m-am ales bineinteles cu vergeturi...nu stiu daca ai sa gasesti "creme minune"care sa impiedice aparitia lor. Oricum odata facute nu mai scapi de ele iti spun din propria experienta, dar ai toate explicatiile si metode de prevenire la linkul pe care ti l-am scris mai sus;)

| staysmart a răspuns:

Cateva creme antivergeturi sunt prezentate pe http://vergeturi.com. Vezi acolo si Mustela, se pare ca e foarte buna.