| anonim_4396 a întrebat:

Daca ti-ai putea schimba ceva fizic, ce ar fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic, mă iubesc așa cum sunt. happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inaltimea,fata mai simetrica, de restul ma ocup sigur fac sport dar nu cresc oricat sport as face dar pot duce o viata sanatoasa

| Sportfreak a răspuns (pentru RAY):

De fapt daca faci unele exercitii ti se va indrepta coloana si te vei inalta 3-5 cm

| peperonies a răspuns:

As vrea sa am penisul mai mic sad

| Cσcσ a răspuns:

Inaltimea.
Din 1.65 vreau cel putin 1.75.
Pa!

| MrLucas a răspuns:

Probabil doar ochii, as merge pe verde pur in locul mix-ului verde-albastru.

| SebylVane1890 a răspuns:

Inaltimea si culoarea ochilor...E destul de naspa cand esti pitica sad

| Whateverpfff a răspuns:

Am 1.58 deeci...inaltimea.

| Yonderly a răspuns:

As vrea sa am ochi verzi. Ii ador happy

| Anonim6666644 a răspuns:

Tot,inaltimea de la 1.80 la 1.85-1.90,kg de la 80 la 85-90kg(desi am 80kg par foarte slab) fata, cam tot corpul nu imi place nimic la el.