| Elenna21 a întrebat:

Daca un baiat spune ca fostul meu iubit minte numai ca sa ma supar pe fostul si dupa ce aflu ca de fapt fostul nu mintea ce sa fac? deci sa va spun totul:

un coleg a vorbit cu fostul si l-a intrebat dc s-a despartit de mine si el i-a spus motivul si cand mi-e mi-a spus ce a vorbit cu el a spus cu totul altceva ca sa cred eu ca el a mintit si acel baiat ma place... oare a facut asta ca sa ma supar si sa nu il mai plac pe fostul pentru a fi cu el? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este cazul sa te muti din scoala pentru un baiat. Daca el a zis asta e clar ca relatia s-a terminat. Fruntea sus. Un sut in fund inseamna un pas inainte. Fruntea sus si fi mandra de tine. Nu te ruga de baieti (eu sunt baiat desi nu sunt toti la fel ), nu se merita.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii care minte si care nu?

| Elenna21 explică (pentru anonim_4396):

Pai asa imi spun ei dar nu mai stiu ce sa cred... da-mi un sfat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenna21):

Nu crede pe nici-unul. Faci ce-ti dicteaza inima. Ce spune inima acum?

| Elenna21 explică (pentru anonim_4396):

Hmm... m-as impaca cu fostul dar cand am vrut azi sa fac asta a zis nu si sa trecem peste... asta o sa fac si la anul' ma mut din scoala si cred ca asta o sa imi faca mai mult bine happy

| Elenna21 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba ca ma mut din scoala pentru ca ma mut din oras laughing si o sa trec peste... mai exista baieti happy mersi pentru sfat si nu conteaza ca esti baiat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenna21):

Esti o fata frumoasa si nu cred ca duci lipsa de admiratori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elenna21):

Nu cred ca este cazul sa te muti din scoala pentru un baiat. Daca el a zis asta e clar ca relatia s-a terminat. Fruntea sus. Un sut in fund inseamna un pas inainte. Fruntea sus si fi mandra de tine. Nu te ruga de baieti (eu sunt baiat desi nu sunt toti la fel ), nu se merita.