| ClausClausi a întrebat:

Dati-mi niste idei de nume pentru facebook?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca este vorba de contul tau de facebook personal eu iti recomand sa iti pui pur si simplu numele si prenumele tau.
Nu vad de ce o multime de persoane isi tot pun anumite "apelative" in loc sa isi puna numele lor. Punandu-ti numele tau ai o multime de avantaje, cel mai important fiind acela ca o sa fii gasita suor de catre apropiati sau chiar de ceva prieteni vechi care isi vor dori sa ia legatura cu tine.
Daca este vorba de o pagina de facebook, atunci ai putea la fel de bine sa te gandesti la subiectul pe care vrei sa il abrdezi prin posturi si o sa iti vina mia usor numele potrivit.
Bafta in viata si sarbatori fericite!

| Joannaa a răspuns:

Heii.Nu iti trebuie nicio idee, trebuie doar sa-ti pui numele tau, nu este ca hi5-ul cu semne si alte chestii.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Godforgi4s

| OhGodWhy a răspuns:

BitchPlease

| tenshi261 a răspuns:

Claudiu3sow