| abby111 a întrebat:

Dati-mi si mie replicile de la robotzi episodul 5 si 6 happy

3 răspunsuri:
| anonym_5376 a răspuns:

Episodul 5

~~~~ MONA si FOCA ~~~~

MONA: Ce faci FOCA?
FOCA: Da…bine…Mona…uite.
MONA: Da? Ce fain! Super scumpo!
MONA: Porneste radioul sã vedem dacã ne-a iesit biletul la extragere.
FOCA: N-are rost; statistic nu avem nici un fel de s.
MONA: Ce, tu? Adica eu-s proastrã?! Ma faci grasã?! P**dã nespalatã la cur ce esti!
MONA: Tu esti grasã! Vacã autistã! Grasã, vacã, vacã grasã autistã! Vacã!
MONA: Stai Dildãu! Sezi, sezi Dildãu! Rau Dildãu! Las-o-n pace Dildãu! Bad boy, Dildãu, sezi!
FOCA: CURVO!
RADIO: La super mega extragerea loto 6 din 666 cu un report de ‘nspe mii de miliarde de Euro, cele patru numere castigatoare sunt: 26, 90, 60, 0!
MONA: Uau, uau, nu-mi vine sã cred! Pe cuvantul meu cat noroc! Doamne Iisuse Hristoase crestine, toatã toatã tremur! Uitã-te, si spitele de la roatã imi tremurã!
MONA: Vai, incredibil! Doamne, era sã fac condens! Toatã m-am udat!
FOCA: Vezi sa nu faci pe gresie!
MONA: Pãi, paã, stai asa, stai asa, nu mã grabi, pãi, imi iau jante cromate Louis Vuitton de ‘nspe mii de inch si, si, toatã, toatã mã fac fashion! Imi bag implanturi!
FOCA: Poate o tzâtzã intre ochi, o p**dã-n ceafa, de ce nu?
MONA: Si, si stii ce-mi iau fatã? Nu stii, cã esti proastã, vezi! Imi iau un iaht roz din diamant plin cu uleiuri dragã, si creme.
MONA: Ce stii tu despre creme? Si lubrifianti din lacrimi de pui de panda!
MONA: Si, si…stiu! Imi schimb geanta. Imi iau alt iaht plin cu genti! Si un iaht cu cataloage de genti! Si un iaht cu barbati! Da, Da!
MONA: Barbati cu cataloage cu genti! Si un iaht cu…avion!
FOCA: Cu ce bani, tu, imprastiato?! Cã banii astia ii donãm!
MONA: Ce, tu? Adica eu-s proastã? Ma faci grasã?! Eu umblu stramb pe tocuri?! Eu nu stiu parca?! Eu nu-s fotogenicã?! Sau hau-bau, sau hau sau ce tot latri acolo, dragã?
FOCA: Tu, in afarã de p**dã, nu stii sa imparti absolut nimic.
FOCA: Banii astia ii donãm la sinistrati, si copii africani, si …
MONA: Ce vorbesti tu, neformatato? Tu mie nu-mi spui! Aia, is banii mei de iahturi, sa fim intelese!
FOCA: Mona, fã o fata de curva!
MONA: Ce?!
FOCA: Merci!
MONA: Dildaãu, diladãu, nuuuu, nuuu dildãu, nuuu, dildãu!

MO: Si…FOCA, daca am fi femei, am avea drepturi?
FOCA: Mmmmmmmmmmmmm…nu!
MO: Da` tzâtze mari!?

PUNCT.

MONA: Graso, vacã, vacã, grasã autistã, vacã!

episodul 6
~~~~ MONA si FOCA ~~~~

MONA: Ce faci FOCA?
FOCA: Da…bine…Mona…uite.
MONA: Da? Ce fain! Super scumpo!
MONA: Porneste radioul sã vedem dacã ne-a iesit biletul la extragere.
FOCA: N-are rost; statistic nu avem nici un fel de s.
MONA: Ce, tu? Adica eu-s proastrã?! Ma faci grasã?! P**dã nespalatã la cur ce esti!
MONA: Tu esti grasã! Vacã autistã! Grasã, vacã, vacã grasã autistã! Vacã!
MONA: Stai Dildãu! Sezi, sezi Dildãu! Rau Dildãu! Las-o-n pace Dildãu! Bad boy, Dildãu, sezi!
FOCA: CURVO!
RADIO: La super mega extragerea loto 6 din 666 cu un report de ‘nspe mii de miliarde de Euro, cele patru numere castigatoare sunt: 26, 90, 60, 0!
MONA: Uau, uau, nu-mi vine sã cred! Pe cuvantul meu cat noroc! Doamne Iisuse Hristoase crestine, toatã toatã tremur! Uitã-te, si spitele de la roatã imi tremurã!
MONA: Vai, incredibil! Doamne, era sã fac condens! Toatã m-am udat!
FOCA: Vezi sa nu faci pe gresie!
MONA: Pãi, paã, stai asa, stai asa, nu mã grabi, pãi, imi iau jante cromate Louis Vuitton de ‘nspe mii de inch si, si, toatã, toatã mã fac fashion! Imi bag implanturi!
FOCA: Poate o tzâtzã intre ochi, o p**dã-n ceafa, de ce nu?
MONA: Si, si stii ce-mi iau fatã? Nu stii, cã esti proastã, vezi! Imi iau un iaht roz din diamant plin cu uleiuri dragã, si creme.
MONA: Ce stii tu despre creme? Si lubrifianti din lacrimi de pui de panda!
MONA: Si, si…stiu! Imi schimb geanta. Imi iau alt iaht plin cu genti! Si un iaht cu cataloage de genti! Si un iaht cu barbati! Da, Da!
MONA: Barbati cu cataloage cu genti! Si un iaht cu…avion!
FOCA: Cu ce bani, tu, imprastiato?! Cã banii astia ii donãm!
MONA: Ce, tu? Adica eu-s proastã? Ma faci grasã?! Eu umblu stramb pe tocuri?! Eu nu stiu parca?! Eu nu-s fotogenicã?! Sau hau-bau, sau hau sau ce tot latri acolo, dragã?
FOCA: Tu, in afarã de p**dã, nu stii sa imparti absolut nimic.
FOCA: Banii astia ii donãm la sinistrati, si copii africani, si …
MONA: Ce vorbesti tu, neformatato? Tu mie nu-mi spui! Aia, is banii mei de iahturi, sa fim intelese!
FOCA: Mona, fã o fata de curva!
MONA: Ce?!
FOCA: Merci!
MONA: Dildaãu, diladãu, nuuuu, nuuu dildãu, nuuu, dildãu!

MO: Si…FOCA, daca am fi femei, am avea drepturi?
FOCA: Mmmmmmmmmmmmm…nu!
MO: Da` tzâtze mari!?

PUNCT.

MONA: Graso, vacã, vacã, grasã autistã, vacã!

| abby111 explică:

Mai degraba ep 5batting eyelashes 6 nu atat de mult