| alexander07 a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat. Cum as putea face sa numai fiu asa posesiv cu o fata. Cu alte fete nu am fost asa cum sunt cu cea actuala...

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Incearca sa te calmezi, fi mai calm si ai sa vezi ca functioneaza. Gandeste-te ca trebuie sa ii oferi si ei mai mult timp liber.

2 răspunsuri:
| maf16 a răspuns:

Buna! Problema ta mi-a atras atentia deoarece si eu ma aflu in aceeasi situatie. Iubita mea este foarte posesiva in relatia noastra, dar am avut mai multe discutii cu ea. Esti posesiv deoarece ai niste sentimente fata de ea pe care nu le-ai simtit pentru alte fete. Poate e dragoste adevarata. Daca ai fi indiferent in relatie nu ai fi asa posesiv. In schimb tie nu iti place sa o vezi pe langa alti baieti si tendinta ta este sa o izolezi, dar nu este bine. Poti pur si simplu sa ai incredere in ea. Daca te iubeste cu adevarat nu se va intampla nimic. Funda?

| alexander07 explică:

Problema e ca sunt posesiv indiferent d situatie, fie ca sta cu baieti, fie ca sta cu fete