| killerexp a întrebat:

Dati si mie exemple de complimente nu frumoase ci superbe pentru o fata superba
mersi multwinking

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Ascultã din Nane - Ca o stea; e melodie pentru fete speciale!

• Esti superbã, specialã, deloc banalã. Si zâmbetul tãu strãlucitor, la el mã gândesc, si mor de dor. Ador sã mã rãtãcesc în ochii tãi, ador surâsul tãu senin si felul în care luminezi pânã si cel mai întunecat loc. Esti o fatã mai mult decât frumoasã. Esti acel tip de fatã ce mã lasã fãrã cuvinte, minunatã, încântãtoare... o fatã specialã!

^^ sper cã ti-am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca acea fata e superba si primeste astfel de complimente din toate partile ar trebui sa vii cu ceva diferit pentru o impresionahappy Asa se intampla ca unele dintre ele ajung sa ramana cu niste mitocani la final.

| MBG a răspuns:

Spune-i asa : Te iubesc, Te doresc
Du-te drak'u ca glumesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou mi-a duc aminte de tine si fara rugaminte imi dau drumul aripilor mele pentru catu sa te indragostesti de mine