| dya a întrebat:

Datzimi si mie va rog niste massuri de aleea genu ala ce parere ai despre mine: 1. Te iubesc...2... Raspunsul obligatoriu. etc.
Va rooog:X

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scuze l-am primit si eu

te admir! 20% ██▒▒▒▒▒▒▒▒ te plac 30% ███▒▒▒▒▒▒▒ tin la tine 40% ████▒▒▒▒▒▒ te plac ca pe un prieten 50% █████▒▒▒▒▒ mi`e dor d tine 60% ██████▒▒▒▒ imi place cum arati 70% ███████▒▒▒ imi vei lipsi 80% ████████▒▒ te voi astepta 90% █████████▒ te ador 100%██████████ te iubesc muultt! scuze l-am primit si eu raspuns OBLIGATORIU

Cat ti la mine? 1% 2% 3% 4% 5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60% 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74 % 75% 76% 77 % 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 98% 99% 100% RASPUNS OBLIGATORIU

Cum ma Crezi!happy
1)simpatica
2)draguta
3)cool
4)de treaba
5)rautacioasa
6)bombonica
7)tupeista
8)indrazneata
9)smechera
10)dulcica
Alege Dintre cele 10 VarianTe Hai Raspundeti ca sa stiu ce Crede despre minewinking. Trimite mai Departe ca sa Vezi si Ce Cred Ceilalti despre tinelove struck

Ce parere ai despre mine? (sincer)
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pentru mine
4.Reprezinti ceva pentru mine
5. Te urasc
6.Lasa figurile
7. M-am saturat de tine
8.Prezenta ta ma lasa rece
9. Te iubesc
10. Tin la tine ca un prieten
11.Esti de treaba
12.As vrea sa fim mai mult decat amici
13. Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14. Vrei sa fi prietena/prietenul meu/mea? astept ras

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine? sincer(a) 1)Draguta(a) 2)Frumos(a) 3)Simpatic(a)! Scz l-am primit si eu!kiss:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. vreau sa fac sex cu tine
2. vreau sa ma saruti
3. vreau sa ma bati
4. vrei sa iesim la un suc...
rasp. obligatoriu...sa va vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubescccccccccccccccccc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt cele mai mari tampeni pe care le-am vazut de ce sa-l pui sa aleaga din variante cand il poti intreba sau va e lene sa apasati si pe niste butoane? ahhhh tehnologia asta...crede ca face viata mai usoara oamenilor, dar de fapt i prosteste... cand cer si eu un link pe mess si i aud pe aia ca le e lene sa dea 2 clikuri pestru copy si paste, asta a facut internetul din oameni.
Pur si simplu eu cand vad ca cineva imi trimite astfel de chestii imi schimb total parerea despre el, de ce nu ma intreaba el pe mine, sau fata in fata, DE CE sa nu scrii el acolo pe mess,, Auzi ce parere ai despre mine?''.

Cand vad ce vrei de la mine, sa mi-a tragi, sa ma pupi pe obraz, sa ma pupi pe buze, sa ma pupi in fund, deja mi se face rau.
Tu ce parere crezi ca are un om despre o persoana care da copy paste la ceva ca sa vada daca acea persoana il iubeste?
No coment, pur si simplu, nu poti sa mergi la el sa-l iei de mana si sa-l intrebi daca te iubeste?

,, Trimite acest mass la toti din lista si afla cum vrea sa te sarute
1 pe buze
2 pe gura
3 pe gat
4 pe burta
5 pe spate
6 de neuitat
7 romantic
8 pe obraz
9 cu limbutza in gurita scuze de mass''
Deci tu iubesti persoana aia si in loc sa mergi la ea cu un cadou si sa ii dai un sarut pe obraz tu copiezi un rahat de pe net care desigur il trimiti si la toti semn ca desigur vrei sa ti-o traga si sa ti-o puna toti.
Pur si simplu nu sunt de acord cu asta!
Va e lene si sa tastati, da' de stat 10h la lucru adevarat.

| Brunette12BaBiys a răspuns:

Trimite acest mass la toti din lista si afla cum vrea sa te sarute
1 pe buze
2 pe gura
3 pe gat
4 pe burta
5 pe spate
6 de neuitat
7 romantic
8 pe obraz
9 cu limbutza in gurita scuze de mass
laughing

| Bybyutzzzzza a răspuns:

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scz l-am primit si eu

| adriana_2615 a răspuns:

Ce crezi despre mine? 1)dragut/a 2) frumos/a 3) de treaba 4) urat/a 5) fitoasa 6) de gasca 7)inteligenta 8) de genul tau 9)eleganta 10) smechera 11)sensibila 12) proasta... Raspuns OBLIGATORIU!tonguetonguesmug scuze pentru cei cu DND sau BRB

| vannesa4321 a răspuns:

Ce crezi despre mine? 1)esti de treaba 2)esti cool 3)esti rautacioasa 4)esti draguta 5)bombonica 6)indrazneata 7)fricoasa 8)cool 9)dulce 10)smechera RASPUNS OBLIGATORIU!

| Xp_Sammy_1993 a răspuns:

Mass...

| carsbus a răspuns:

Da click sa vezi cum isi rupe unu gatul http://fripta.com/u.php?user=carabus

| Dany3La3 a răspuns:

Da mai departe si afla ce litera primesti :
A-sunt indragostit de tine
B doresc sa te vad
C doresc sa te intalnesc in curand
D te iubesc foarte mult
E te iubesc dar nu-ti spun
F sunt gelos
G vreau sa scap de tine
H esti rea
I imi place zambetul tau
J vreau sa te vad in vis
K imi esti simpatica
L te iubesc enorm
N nu ne vom mai certa
O te urasc.
P vreau sa-ti spun cuvinte
R te iubesc
S imi place cum ma privesti
T sufar pentru u... mass ras obligatoriu)

| anonim_5595 a răspuns:

Mai bine nu trimiti mas-uri din alea ca o sa-ti enervezi pritenii

| cellutza a răspuns:

Nujtiun n ic unuull

| yonutzu34 a răspuns:

Ce parere ai despre mine?
1 te iubesc
2esti cool.
3 esti d traba
4reprezinti ceva pentru mine
5 esti un(o) dulce
6 lasa figurile
7sunt indragotit(a) nebuneste de tine
8 esti draguta
9 tupeista
10 ma enervezi
scuze d mass l-am primit si eu da mai departe si afla ce cred alti despre tine