| Negativ1243 a întrebat:

DAU FUNDA! Hey! Cum pot sa ma cert cu cea mai buna prietena a mea? Nu se supara din nimic, e mereu calma.

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

De ce ai vrea sa te certi cu cineva, mai ales cu prietena cea mai buna?!
Nu mi-as dori o prietena ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiuL):

Lumea se plcitiseste uneori de prea mult bine. alt exemplu ar fi oamenii se plictisesc de cei care sunt "prea buni".

| Negativ1243 explică (pentru BiuL):

Stai calma, nici nu as vrea sa fiu prietena cu tine. Faza e ca, ea a spus ca prietena mea m-a vorbit pe la spate, iar eu am crezut-o. Abia acum mi-am deschis ochii si vad ca a vrut sa fie prietena din mine doar din interes.Asa ca nu comenta daca nu ma poti ajuta sa scap de ea!

| Legend123 a răspuns:

Eu reusesc sa enervez o fata mereu cand o iau de nas si o trag big grin

| Balerinakawaii a răspuns (pentru Legend123):

Sa sti ca nu ii amuzant. Mi se intampla (in trecut) mereu cu fostul :/

| lulu03 a răspuns:

De ce ai vrea sa te certi cu ea?! Eu nu stiu cum sa ma mai impac cu ele si tu!

| Negativ1243 explică (pentru lulu03):

Pentru ca din cauza ei m-am certat cu adevarata mea prietena!

| Marryisdreaming a răspuns:

Tachineaz-o cu ceva ce nu suporta sau ameninta ca-i spui secretele, sau si mai simplu, fa pe proasta, asta enerveaza mereu