| Annaa05 a întrebat:

De cand l-am vazut pe fostul meu prieten, am o stare foarte nasoala.Nu prea mai am chef sa ies din casa,sa mananc, ascult doar muzica. vreau sa imi revin si nu stiu cum.Am incercat sa stau cu prietenii, sa vorbesc cu ei dar nu stiu ce am.Ce pot sa fac sa scap de starea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba lasi timpul sa treacă daca il tot vezi. Se intampla des sa il vezi? Daca da, nu stiu ce sa zic...trebuie sa te obisnuiesti cu gândul. Ceea ce e al naibii de greu, dar poate nu imposibil.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cu zilele o sa-ti treaca, incearca sa eviti locurile pe care le frecventeaza el. E clar ca nu esti inca pregatita sa-l vezi. Trebuie s amai treaca timp sa te vindeci de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu știu ce ai, încă îl iubești. chiar nu mai există vreo șansă să vă împăcați? dacă nu, o să treacă și starea asta cu timpul. încearcă să-ți ocupi timpul cu ceva.

| ThePuffy a răspuns:

O sa-ti treaca mai devreme sau mai tarziu, doar nu te mai gandi la el.winking