| cffc a întrebat:

De ce ar vrea cineva poze cu tine în ștergar de baie?
Adică o prietenă mi-a zis că prietenul ei ia cerul o poză în ștergar de baie cu părul pe spate cum iese din baie.
Nu văd de ce cineva ar vrea astfel de poze?

34 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

In orice caz n ue ceva bun... ori e obsedat sexual, ori e doar putin, ori vrea sa faca ceva cu poza cum a zis Endoryus. Oricum, ceva nu miroase a bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Pai s-a zis bine sus. ori material de mast. urbat ori se trezeste cu poza data la toata scoala

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, luzii astia,,,,,, te miri ce le puie capul big grin

| IsabelaIssa a răspuns:

Un obsedat... sau unul care vrea sa profite de ea, de aceste poze... deci tot un obsedat laughing

| cffc explică (pentru IsabelaIssa):

Foarte corectwinking

| Wøodenpints a răspuns:

Material de labă. Sau poate tipa puțea a transpirație și vrea să se asigure că sa spălat.

| cffc explică (pentru Wøodenpints):

Imposibil, nu sau întîlnit nici odată nu are de unde să știe el dacă miroase ia sau nu a transpirație.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate aia i se pare lui sexy. mai stii gusturile oamenilor. vezi doar sa nu ajunga aia pe net. e amuzant de cate ori se intampla

| cffc explică (pentru anonim_4396):

Da, sunt cam ciudate gusturile băieților în ziua de azi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Nici voi nu sunteti mai breze stai linistita. diferenta e ca un baiat stie mai repede ce si cum ii place, voi va dati seama mai la 20 25 de ani ce si cum, atunci cand incepeti sa schimbati baietii ca pe papuci, daca nu o faceti deja laughing

| cffc explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt toate fetele la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Stiu, dar din pacate rar vezi una care nu e asa.

| cffc explică (pentru anonim_4396):

Eu doar voiam să zic să nu mă bagi în categoria la astfel de fete.
De exemplu eu am 15 ani și nu am avut nici un prieten, și nici nu vreau pînă o să cresc mai mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Soarta. si eu am asteptat dupa o iubita 3 ani (sa gasesc o iubita, nu sa astept dupa iubita sa facem sex, ca vad ca se intelege altceva), dar pentru ca sunt baiat toata lumea crede ca sunt un frustrat sexual care face sex in fiecare seara ( aventuri) pentru ca penisul meu e "capul care gandeste". cel putin nu ma deranjeaza pentru ca nu ma simt.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Fara baieti nu ar fi exista nici ele. si vazand ca esti religios avand in vedere ca dzeu a facut prima oara barbatul si dupa femeia, se vede ca nu sunt preferatele lui laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

App. "baietii sunt inutili" poate par misogin sau inganfat ( ceea ce nu sunt ) dar in 80% din toate felurile de munca in ziua de azi predomina barbatul, asa ca cine spune asa ceva e doar o copila proasta de 15 ani. si barbatul si femeia are rolul ei in viata. unul e bun la ceva, altul la altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

laughing nici chiar asa. dar da, marele inventii si altele sunt facute de barbati. dar tot nu zic ca femeile sunt inutile, cum ar fi alti idioti. fiecare cu cat il duce capul

| cffc explică (pentru anonim_4396):

happy Eu doar am întrebat de ce ar vrea cineva așa poze.
Cum de la o asemenea întrebare ați început să discutați despre invenții?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Mereu se intampla asa laughing. daca ti s-a raspuns la intrebare, nu vad problema

| cffc explică (pentru anonim_4396):

Da, desigur, sunteți liberi să vorbiți despre ce vreți happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Nu merge asa. acum ca nu te mai oftici, nu mai e la fel de interesant. mersi ca mi-ai stricat buna dispozitie

| cffc explică (pentru anonim_4396):

Adică tu ai dispoziție doar cînd mă oftig eu? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru cffc):

Nu doar tu, toata lumea in general.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Intr-o lume fara femei:
Anul 2000-descoperirea Gerovitalului
Anul 4500-descoperirea Nystatinei
Anul 5000-inventarea pungii de hartie
P.S- fara P.S

| cffc explică (pentru anonim_4396):

big grin

| mustard a răspuns (pentru DogMX):

Ai mostenit inteligenta mamei tale, se vede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tii minte asta... baietii nu au creier. Ma mir ca nu i-a spus sa-si faca poze direct dezbracata.

| roxyroxy300 a răspuns:

Poate s-o vada cat de sexy e