| Heidi_3024 a întrebat:

De ce cand ma suna cineva spune ca numarul nu este in serviciu?straight face Doar la o persoana zice asta.Si culmea nici persoana aceea nu are probleme cu telefonul.la alte persoane mergestraight face Unde sa fie problema?[eu nu am minute sa o sun]

1 răspuns:
| Lovelyix a răspuns:

Poate la ea. Daca numai la ea se intampla, probabil nici ea nu are minute, sau poate ti-a dat un fel de "ignore" si nu o mai lasa sa te sune. Spune-i si ei asta si daca stie cum sa faca sa nu se mai intample, foarte bine. Bafta :p