| NegruAlb a întrebat:

De ce cocalarii, idiotii, si toti prost crescutii care nu is in stare sa lege 2-3 cuvinte sau sa treaca un amarat de bacalaureat au atata noroc in dragoste?!?

Răspuns Câştigător
| ANONIMUS251 a răspuns:

Buna ei au atata noroc in dragoste pentru ca ei adopta stilul bad boys
si dupa cum stii fetele se dau n vant dupa bad boys nici eu nu stiu exact cum le iese dar ideea e ca ei nu au rusine sar direct pe o fata o saruta de la prima intalnire si o f__t de la a 2
happy happy ideea e ca ei sunt putin mai nesimtiti si pot sa vorbeasca cu fetele orice

Daca ti-am fost de ajutor nu uita sa imi lasi fundita

| NegruAlb explică (pentru ANONIMUS251):

Daa cam asa m-am gandit si eu, dar azi m-a scos din sarite faza asta si am vrut sa ma descarc si sa vad si alte opinii.
Multumesc!

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate n-ai căutat tu unde trebuie.
Personal, admir un băiat cu ceva-n căpșor, și aceeași problemă se poate pune și invers, din perspectiva fetelor.
Oricum, baftă!

| NegruAlb explică (pentru Musique):

Multumesc! M-am saturat de cautat si nimic.

| Drolja a răspuns:

Că sunt ignoranţi şi nu au aşteptări prea ridicate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca "e" smecheri si ca "e" multe fete care nu leaga nici ele 2-3 cuvinte

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Este o expresie, cine se aseamana, se aduna, asa si aici. Nu o sa vezi *** de manelisti care,, este smecheri,, cu femei adevarate, rafinate. O sa umble cu toate toantele care le seamana. Cauta una sa iti semene tie si o sa fie ok.

| NegruAlb explică (pentru FABULOSUL6000):

Da asta incerc sa caut, dar nu e chiar asa usor sa gasesti din pacate.
Multumesc!

| pufulescu a răspuns:

Pentru ca de fapt, in realitate, nu pe TPU, nu au nici o influenta notele la mate si stiinta de a folosi corect cratima. Trebuie tupeu, o gura mare si sloboda si ceva bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nici fetele care sunt cu ei nu sunt mai breze. dar le place sa se prefaca altfel

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ce dragoste o fi aia, oare? Au noroc la fetele care sunt la acelasi nivel ca si ei. Tie ti-e ciuda ca unu' din ala are parte de o pitipoanca agramata, fara aspiratii si fara pretentii de la propria persoana?

| NegruAlb explică (pentru RedheadOnTheRun):

Mi-e ciuda ca tocmai multe fete ok si educate is prostite de fraieri...

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru NegruAlb):

Eu n-am vazut asa cuplu, dar probabil c exista si exceptii. Or avea ei ceva daca fete educate se lasa cucerite

| Innsbruck a răspuns:

Noroc la pitipoance?

| NegruAlb explică (pentru Innsbruck):

Eh...daca ar fi doar asa nu m-ar deranjawinking

| Carmen27 a răspuns:

Poate au multi bani big grin

| NegruAlb explică (pentru Carmen27):

N-au nici macar bani..ca de aveau intelegeam mai usor.

| doinitsaandronic a răspuns:

Stai linistit ca nu o duc mult ei cu dragostea

| veryhonest a răspuns:

Au "atata noroc in dragoste" cu fetele asemeni lor.

| NegruAlb explică:

Multumesc tuturor!

| Manolache_Vlad_1999 a răspuns:

Pentru ca au mult tupeu, nu trebuie sa fii Einstein ca sa ai o prietena sau mai multe, chiar daca sunt prosti si inculti, stiu sa fie smecheri si sa prosteasca femeile.