| DimLight a întrebat:

De ce e micraft asa interesant/jucabil? cati ai ai si de ce joci minecraft?! sunt si fete jucatoare de minecraft?! //ce masa dureaza atat sa apara intrebarea...

Răspuns Câştigător
| alex9911896 a răspuns:

1) pentru ca e fain! 2) cati ani?! am jucat 2happyacum in 5 ian 2013 s-a facut 2 anihappy3) Da...

2 răspunsuri:
| rebecapascenco a răspuns:

Dupa parerea mea Minecraft este cel mai tare joc pentru ca este ca o lume pe care nu o am! Jucabil este pentru ca poti culege materiale si construi case ferme etc. Poti sa mananci daca omori vaci, porci si pui ori poti fi vegetarian si sa faci paini, prajituri etc. Da, pot fi si jucatoare de minecraft cum ar fi eu si aproape toatele fetele pe care le stiu si stiu si ele de acest joc.(((((Ultima propozitie pe care ai spus-o nu o inteleg)))))

| George_Alexandru_1995 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/