| nicolae0212 a întrebat:

De ce eu l as 12 ani penisul meu este prea mic? ce trebuie sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da` ce, mai copile, tu esti prea mare? Umbli cu ruleta in buzunar?

| darrio2007 a răspuns:

Putin spus, ciudata.

| T0T a răspuns:

Și la 12 ani tu ce ai de gând să faci cu el?