| Rares20funde a întrebat:

De ce la Metin2 Guabina imi fac cont si imi zice ceva pe spaniola sau franceza ce o fi ceva cu activare(poate emailul) si ala nu il primesc(am facut deja de 2 ori contul) si nu pot nici sa ma loghez
Funda promit

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, jocul e pe spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate nici mia nu-mi merge si mi-am facut 3 conturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar la email ai scris @yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce cand intru pe metin2 guabina cu un cont nou scriu contul dau conectar si imi apare o fereastra cu un "Introduce codigo de Tarjeta Matrix". scrie codul dau ok dar zice ca "Has introducido un numero incorrecto"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darsi eu am facut vreo 15 conturi si imi scrie ca contul nu este activat! oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cred ca s-a terminat inscrierile ca si mie imi mai trebuie unu ca sa il fac magazin si apropo asta nu-i metin2ro ca sa iti scrie in romana

| dany_2098 a răspuns:

E naspa nici mie nu imi merge ce metinuri mai joci, jocu nu l-am incercat niciodta trimite si mie un mesaj cu raspunsul

| alexalex123 a răspuns:

Depinde ce a scris. daca scrie Error en el usuario
Error en Nombre de usuario(Letras y Numeros)
Error en la Clave
Error en Email
Error en Nombre Min 6
Error en codigo de borrado, MinMax.7

Error en pregunta/respuesta #1

Error en pregunta/respuesta #2

(Error en Captcha: incorrect-captcha-sol) inseamna ca nu merge. daca scrie ACOUNNT CORRECT e bun! Sper ca te-am ajutat!

| snakesnk a răspuns:

Deci ai vazut undeva ca iti spune intre nu stiu cate caractere, ei bine te incadrezi nu mai stai sa scrii prostii din astea cum ar fi EXtreeaRm..., parola la fel simpla cu litere mici si sa aiba si un numar pe acolo... sper ca ti-am fost de ajutor.Salut si BFT!

| XCS a răspuns:

Ma dar si eu acum ma joc pe un client spaniol dar mie imi merge tocmai ieri mi-am facut contul si imi mergea depinde ce ai descarcat u poate ai descarcat un client vechi vechi ca mi sa mai intamplat si mie acum am 92 bafta! ma cauti pe joc daca vr la name cosmynel

| nutaroby a răspuns:

Deci.in rpimul rand pentru activarea contului pe metin2guabina roman trebuie sa iti fie activat acc de un OWN sau GM.bft.Cand intra el til poate activa.eu jk acum pe cel spaniol.bft

| rual12raul1 a răspuns:

Ba dar cine imi face si mie un cont va rog? dar cum sa scriu ca sa-l descarc
cresti greu?