| adela999 a întrebat:

De ce mie rusine sa ma tin de mana cu prietenul meu camd merg pe strada?

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

Pentru ca iti este frica de modul cum te privesc ceilalti oameni din jur.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi urat si nu simti nimic pentru el

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ori din timiditate, ori nu ești mulțumită de omul de alături. Fiindcă, atunci când iubești cu adevărat, nu îți mai pasă de ceea ce gândesc alții.
Ori, poate simți o ușoară jenă că te văd prietenii/ colegii, care s-au obișnuit să te vadă mereu singură. Dacă-l tu îl iubești, surprinde-i plăcut, pe ei, pe tine... Ia-l de mână și fiecare e liber să gândească ce vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu-l iubesti.

| Kyubii a răspuns:

Ți-e frică să nu te vadă cineva? Părinții adică?