| Mellyana a întrebat:

De ce nu mai merge anime kage? Mai precis urmatorul site http://www.animekage.com/anime/one-piece/?

Răspuns Câştigător
| Tadeus21 a răspuns:

Nu au probleme si nici nu e vorba de anime.kage.ro! si pe mie ma enerveaza ca nu mai e fiindca si eu ma uitam la naruto shippuden, dar, au sters siteu-l pentru ca daca nu stii www.animekage.com e o copie a anime.kage.ro si in loc sa le traduca ei, pur si simplu le fura de la altii din pura lene! Asa ca am putea spune ca au luat un fel de ban!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Http://animekage.com/
inca este siteul dar au fost niste probleme
si la cate animekage-uri sunt deja devii confuz
e.com.net si anime.kage.ro
intr-un timp era si.net

| Morrigan a răspuns:

Am auzit de la cineva ca s-a inchis thinking eu urmaream naruto pe anime kage si a trebuit sa caut alt site big grin