| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot avea o prietena de varsta mea? Majoritatea baietiilor din orasul meu sunt cu fete mai mici.Am 20 de ani iar majoritatea baietiilor de varsta mea sunt cu fete 14-16 ani.Mi se pare penibil, ce relatie poti avea cu o copila? Numai badjocura is la varsta lor.Si la 18 ani mi se pare imatura apai la 14, concluzia voi ramane singur pe viata

17 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cu cat mai bine ca sunt tinere, carne mai proaspata, minte mai putinawinking

| Doub a răspuns:

"voi ramane singur pe viata"- Tin sa te anunt ca in tara asta sunt o groaza de fete peste 18 ani.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

A zis cumva ca nu mai exista vreuna? nu. alea au pretentii mai mari

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pretentii mai mari"? Ca de exemplu?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cica, stabilitate financiara sau altele. nu vor sa zica ca sunt piti si vor masina, restaurant coduri peste cadouri si altele. toata pe tava.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu mai am putin si fac 18 ani si nu vreau "masina, restaurant coduri peste cadouri". Mi-ar fi de ajuns sa fie el alaturi de mine. Si legat de "stabilitatea financiara" mi se pare si normal sa aiba bani sa te scoata la un suc.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

" Mi-ar fi de ajuns sa fie el alaturi de mine" daca toate ar gandi asa, crede-ma ca ar fi toate mai respectate in ziua de azi nu privite doar ca pe bucati de carne care doar ofera placere(majoritatea, nu toate).
" Si legat de "stabilitatea financiara" mi se pare si normal sa aiba bani sa te scoata la un suc." doamne fereste, nu am zis sa de asa ceva. una e sa iesi la suc, o data de 2 ori la luna la restaurant, la un film si altele, dar cand vrei mereu restaurant si seara de seara sa ti se plateasca, si cadouri peste cadouri, atunci las-o dracului laughing, ca e neam prost.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"atunci las-o dracului laughing, ca e neam prost."-laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Am dreptate sau ba?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor). Esti foarte amuzant. Da, chiar ai... daca te referi la fetele alea materialiste, dar sa stii ca nu toate suntem asa.winking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Dar sa stii ca nu toate suntem asa."am zis mai sus

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Paiii atunci da, ai dreptate in totalitate. Hai, simte-te bine.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Eh, si eu astept sa ma simt bine, dar mai mult ma deprima de fapt laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff..inteleg. Asta-i viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca as fi scris eu intrebarea asta laughing. acum alegi, devii patetic ca molaii aia ca altfel nu le poti spune, si alegi una de 14 ani, ori alegi sa gasesti ceva mai pe langa varsta ta. e destul de simplu sa alegi. eu de mai bine de 2 ani nu gasesc ceva calumea, daca ar fi fost sa ma iau dupa pateticii de varsta mea, dupa 2 saptamani deja eram cu una de 14 ani, dar asa, mai bine ma arunc de pe un pod.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

PS. in legatura cu acel "de ce", pentru ca multe au deja pretentii de la 18 ani sa ai o situatie financiara buna, si lasa-le pe alea ca "conteaza sufletul", daca te vad la 20 de ani ca inca mai mergi cu autobuzul se uita crucis la tine. poate gaesti acea fata 1 la un milion care nu are pretentii pana la cer si inapoi. poate

Răspuns utilizator avertizat