| Drăgoţel a întrebat:

De ce oamenilor, in special fetele, le plac ochii albastri si ar da tot ca sa ii aibe? Pe langa asta, cand merg pe strada, vad cum toata lumea se uita la ochii mei. Ce poate fi asta?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughingO pateam si eu des cand eram micut, acum am cam scapat de chestia asta, acum nu sunt la fel de dragalas ca atunci cand eram copilas sa ma pupe toate era sa zic nesatisfacutelelaughing dar ma rog.Cand esti micut, dragut, si frumos evident ca toata lumea se uita in ochisori tai si vai ce frumosi si etc.Nu stiu, la mine cam tot neamu are ochii albastri laughing Pur si simplu le plac. Mie imi plac cei negri si verzi

| Drăgoţel explică (pentru Liviu):

Buwei, nu mai sunt mic am 17 rolling on the floor

| Liviu a răspuns (pentru Drăgoţel):

Bine "Drăgoţelu mami" laughing Cam la ce varsta ar parea sa fie numele tau? 13 14 anisori? big grin