| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe hi5 gasesc numai cocalari si pitipoance? de ce am parte numai de cocalari?

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Pentru ca viata-i dura? laughing

Ok, glumeam!
Hi5-ul este una dintre cele mai mari retele de socializare.
Si de aceasta este normal sa gasesti tot felul persoane, de cocalari si pitzipance, + emoisti, goth, fani anime, fani wrestling, etc happy

Faptul ca tuh ai dat numai de cocalari si pitzi, asta e o pura intamplare!hee hee
Daca cautzi cum trebuie, dai si de restul lumii happy

Ca de exemplu eu:
Am 1090 prieteni pe hi5happy
Dintre care: 20% coclarihee hee
15% emoisti
10% pitzipoance
20% persoane goth
20% persoane normale (adica prieteni, colegi, etc)
15% (fani anime, etc)

Deci mnah, concluzia care ar fi?
Pe hi5 poti da de un infinit de persoane diferite!
Ceea ce intr-un fel e binehappy
Adica acesta este si scopul retelei, sa cunosti cat mai multa lume si sa-ti faci cat mai multe pareri happy

Adica si eu aveam o parere ff proasta despre cocalari si pitzipoance ( eu fiind rocheritza, si emo acum 2 ani) dar am inceput sa-i cunosc cu adevarat si sa inteleg ca sunt niste persoane chiar ff de treaba! Nu doar asa cum am auzit, sau cum ii consideram eu pana atunci.

Tot ce trebuie e doar sa le dai o sansa, s-ar putea sa te surprinda!

2 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Asta e hi5-ul, nu ai ce face, eu una l-am sters pe al meu din cauza com-urilor tampite.Credeam la inceput ca e cool p hi5 pana mi-am dat seama ca p acolo sunt numai nemernici obsedati in mare parte. Si toti sunt acolo pentru ca se pun si poze si au ce admira ...asta e Romania draga.

| biBii07 a răspuns:

Pentru ca cel mai probabil ai poze de pitipoanca [ cine se aseamana se aduna ] laughing