| 11george11 a întrebat:

De ceva timp când vreau sa îmi așez parul folosesc crema modelatoare dau ceara de la kallos. Numai ca aceste produse dau impresia de par îmbâcsit (cel puțin mie așa mi se pare) și parul parcă se strânge pare mai mic. Îmi puteți recomanda un produs pe care sa îl folosesc pentru a-mi așeza parul și pentru a-i da volum. Sau poate nu folosesc eu corect acele produse. Poate îmi puteți da niște sfaturi.

1 răspuns:
| SiminaIsDoingGood16 a răspuns:

Bună! Încearcă Gelul pentru styling OlivAloe. Este natural, nu încarcă și astfel nu va mai părea că părul se strânge. Îi conferă părului un aspect natural, plin de volum și strălucitor.
Este special pentru stilizarea părului și în plus, uleiurile speciale din compoziție, îl hrănesc și îl ajută să se regenereze și să se fixeze mult mai repede. Produsul costă în jur de 30-35 de lei, dar este foarte util! Baftă!