| RozBombon12 a întrebat:

De la ce firma imi recomandati sa cumpar make-up-uri?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca doresti pe baza de minerale iti recomand Lily Lolo, Every day minerals care intr-adevar sunt bune, le-am folosit si le folosesc cu placere... se cumpara de pe net...
daca vrei ceva mai ieftin care mai toata lumea isi procura, oriflame, avon, ladys, margo cosmetics etc...

altele mai piperate de altfel si ele bune... sephora, max factor, estee lauder etc.

totul depinde de bugetul fiecaruia si cat doreste sa investeasca

4 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Avon!

| LikeARollingStone a răspuns:

Maybelline
L'Oréal
Astor
winking

| LuLu1998 a răspuns:

Oriflame,avon,nivea,yves rocher(sunt mai scumpute)

| MarinaBriana2345 a răspuns:

Avon sau oriflame.Sunt firme de incredere.