| DariaElena2004 a întrebat:

De la o vreme am inceput sa ma enervez din orice. Nu chiar in fiecare zi?
Ce poate insemna asta?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Lipsa de magneziu determina o stare de agresivitate si agitatie. Îți recomand sa iei cate o pastilă de magneziu pe zi si îți vei reveni.

4 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Probabil esti suparat dintr-un anumit motiv sau te deranjeaza ceva, iar din acest motiv se intampla asta. Incearca sa te relaxezi mai mult.

| Tpuist a răspuns:

Că ai nervii slabi.

| Ramirez04 a răspuns:

Nul baga in seama ce cel ce a scris mai jos love struck. Problema ta cred ca poate sa insemne un singur lucru ori ai nevoie de fumat ori ai probleme cu nervi. In orice caz cand te enervezi nu zi nimic si iate si pleaca xD