| Angel of darkness a întrebat:

De unde as putea descarca un program de spart parolebig grin Daca exista asa ceva big grin

Răspuns Câştigător
| deeutzabr a răspuns:

Vai... e grav asta...nu exista asa ceva, poate sa iti zica toata lumea ca nu este nici un program de genul asta

8 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Nu existahee hee

| eeeeeeeeee a răspuns:

Sssshhhhhhh! mai incet! asta se cheama violre ce vrei tu sa faci!

| zumba zumba a răspuns:

Sunt doar abureli nu exista asa ceva.

| mardeamor a răspuns:

Urat din partea ta.macar vorbeste mai incetdon't tell anyone

| Angel of darkness explică:

Scuze... dar mi-am uitat parola! Asta ii o crima?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista :d dar nu e frumos :p

| M.Danny a răspuns:

Exista... dar depinde de ce program iti trebuie de spart parole...
daca vrei din astea de messenger sau hi5. etc. da sunt o gramada pe google dar... in rest nu pre de fapt le gasesti ff greu