| meryy11 a întrebat:

Deci ....am 13 ani si e un băiat drăguț la scoala in clasa cu mine pe care i-l plac din clasa a 5-a semestru 2 si e genul de tip cu graffiti si el si încă câțiva își așteaptă frații de la celelalte clase după scoala el o aștepta pe sora lui care e prietene buna cu noi..si an jucat football si erau 3 băieții si 6 fete si el a fost căpitan si un băiat dar el înainte sa aleagă a zis ca dacă alege nu știu ce fata o sa zică ca o plcr si destea...si am promis toți ca nu zicem si prima pe care a ales-o am fost eu... după încă 2 colege el e f bun la football....am jucat 1 ora football următoarea zi am ascultat muzica si am ras ca puneam pe my talking tom...am aflat parola de la noi la scoala wi-fi si sa pus lângă mn si întreba care e parola eu i-am zis-o si am stat toți pe telefoane trupa lui preferata e one direction si a mea....deci ce ziceți m-a place? Ce sa fac fiindcă e chiar i-l plac....sau zicetimi povestiile voastre. funda

Răspuns Câştigător
| Ariannna a răspuns:

Ceee frumooos, de obicei se merge pe ideea "Mărturisește-ți sentimentele până nu e prea târziu", deci n-ai nimic de pierdut...Eu cred că și el te simpatizează! Deși n-ar trebui să te preocupe chestiile de genul la vârsta asta mai târziu o să realizezi mai multe big grin

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Mai oameni buni... voi ganditi un pic? Normal ca de la 13 ani.Cand naiba vreti sa inceapa fata cu ubitii, la 16? Pai atunci ajungi naibii sa te mariti cu primul sau al doilea.Lasa-ti fata in pace, ca bin face ca incepe de mica, asa are timp, sorteaza "piata" si pe la 27-28 ani si-a prinde unu cu care sa ramana, dar ca sa fie sigura ca e bun trebuie sa treaca prin mai multi nu 3-4...

| Fatamuntilor a răspuns:

El te place?
Iti place fotbalul?
Ca din intampare mergi la antrenamentele lui, la meciuri si fa-i galerie, sustine-l si poate ai noroc.

| Georgemy2 a răspuns:

13 ani? Serios?

Răspuns utilizator avertizat
| meryy11 explică:

Nu știu dacă. M-a place eu zic ca da ....am aflat acum 2 zile cu el ca îmi place fotbalul nu face antrenamente se joaca cu băieții in fiecare pauza...dar înainte ne înțelegeam si vb pe fb continu iar după nu am mai vb Si la scoala nu prea vb iar acum e invers...

| meryy11 explică:

Mymommylivesmy sa STI ca in timpul orelor se uita la mine din cand in cand