| FaraNume1245 a întrebat:

Deci. Am condus-o acasa, eram aproape, mai era un baiat aproape de noi, dar i-am zis sa nu se bage sau ceva, iar fata e timida, ajunsi in fata casei ei, si-a luat la revedere de la noi, a zis ceva gen "Noapte buna, va pup", la care eu am luat-o in brate, am vrut sa o pup, nu m-a lasat, i-am zis "De ce nu ma pupi tu?", s-a rosit putin, si a plecat, lasandu-ma cu ochii in soare. Mentionez ca ma place, se vede clar, privirea ei cand se uita la mine, faptul ca daca vorbesc cu ea se opreste din ce face si imi acorda toata atentia ei mie. In fine. Ce as putea face in continuare? Are rost sa mai incerc cu ea?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei să o cucerești propun să-ți bagi mințile în cap de tot. Nu așa te dai la o fată mai ales timidă, trebuie să o iei ușor, tandru, și să nu o forțezi deloc.

| doreal a răspuns:

Dar de ce o pupi si tu de fata cu prietenul tau? Daca e timida fata, cu siguranta s-a simtit stanjenita. Poate ca e si primul ei sarut...

| Xpressurself a răspuns:

Incetisor, nu te grabi asa tare si nu o forta. cauta putina intimitate si incearca sa nu mai aduci spectatori cu tine. si normal ca s-a simtit intimidata cu doi baieti langa ea.

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Daca si tu o placi mai incearca.Dar daca este timida ai rabdare si ia-o incet.

| Daiana01 a răspuns:

Pentru ca este o fata timida ii este greu sa se pupe sau mai stiu eu ce. Ii e frica sa ia initiativa si poate ea nici macar nustia cum sa sarute si nu a vrut sa se faca de ras in fata ta. Ea poate nu a aut niciodata o relatie si nu stia ce si cum sa faca, poate ai luat-o prin surprindere. Daca chiar o iubesti nu renunta dar eao usor cu ea. Incearca sa vorbesti cu ea finut pe tema asta si poate isi va deschide inima in fata ta. Eu cred ca asta e problema ei dar nu pot fi sigura. Incearco sa o inveti ce ea nu stie.
Mai mult de atat nu te pot ajuta. Succes!