| xXAlphaXx a întrebat:

Deci am mers la un prieten care locuieste la casa si care are si piscina interioara impreuna cu mai multi prieteni! Si am fost si cu prietena mea.Am stat langa ea pe salteaua gpnflabila in piscina si am mangaiat-o asa usor pe fund! Vi se pare ceva anormal?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Cui ii pasa?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da. Ca ne faci in ciuda cu piscina crying

| Neo12 a răspuns:

E ceva normal atât timp cât îţi aparţine. Nu cred că i-ai făcut ceva rău. Posibil să-i fi plăcut şi ei. Mângâierile sunt plăcute de cele mai multe ori. Dacă mergeaţi la piscină, nu cred că trebuia să stai la 5m de ea..trebuie să fiţi apropiaţi, să vă descoperiţi reciproc.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Dap

| xXAlphaXx explică:

Se pare ca ai comentat, deci iti pasa!