| SomebodyInTheWorld a întrebat:

Deci am nevoie de ajutorul vostru. Sunt in clasa a 7-a si imi place de cineva, dar nu pot sa ii spun aceasta.
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Bună!
Dacă nu poți să-i spui, arată-i prin gesturi mărunte. Nu am înțeles dacă ești fată sau băiat, așa că nu pot preciza ce fel de gesturi. În orice caz zîmbește-i de fiecare dată cînd ai ocazia, încurajează-l/o și cel mai important- fii tu însăți (e valabil pentru ambele sexe).
Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu poti sa-i spui ca o placi/sau il placi atunci o s asta-i si o sa fii martor la altul care o sa-i spuna si tu vei pierde persoana care iti este draga.
Asta se intampla cu toata lumea. Cine are gura legata, pierde intotdeauna, ca vine unul cu gura dezlegata si fata pleaca cu el.

| GreenVoid a răspuns:

Ii scrii.Esti pampalau sau ce? Lasa i un mesaj daca fata in fata nu esti in stare.

| Daniel2836 a răspuns:

În clasa a 7-a chiar crezi că ești destul de mare pentru așa ceva...

| PuieMonta2002 a răspuns:

Esti fata sau baiat?