| AcelTipArogant981 a întrebat:

Deci am o problema si incepe cam asa: Recent am inceput sa muncesc, de vreo 3 saptamani, si cand am fost la angajare era o fata acolo se tot dadea pe langa mine, incerca sa flirteze cu mine, nu i-a mers, n-am bagat-o in seama, dupa ce am inceput lucrul am inceput sa prind drag de ea, adica chiar sa imi placa imi tot zicea ca ma iubeste, ca ii e dor de mine ( Cand nu eram la munca), si nu prea o bagam in seama, problema ca acum chiar a inceput sa imi placa foarte mult, problema e ca acum ea e distanta adica, daca ii scriu un mesaj raspunde greu, ori pe Facebook ori prin mesaje, ori raspunde greu ori nu mai raspunde si daca o intreb daca e suparata, spune ca nu e suparata, i-am spus si ei ca ce e cu ea, ca nu pot sa o inteleg, si a zis ca nu e nimic. Problema e ca nu stiu ce sa fac chiar a inceput sa imi placa mult si acum nu prea ma baga ea in seama din cate vad eu, vreau si eu o solutie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca-ti pare rau ca ai fost atat de indiferent cu ea si ca acum o placi si tu, iar daca te poate ierta sa formati un cuplu. Daca inca te mai place, va accepta si va trece peste acest impediment.

1 răspuns:
| warriorlegendar a răspuns:

Este simplu: du-te la ea si spune-i ce simti. Spune-i ce si cum, si o sa-ti dai seama cum s-a situatia.