| 12121212121212121212121 a întrebat:

Deci..in noiembrie am format o relatie cu un baiat,.la 7 km distanta de mine ne-am vazut intr-o seara, a venit la o saptamana apoi,apooii a urmat craciunu singura, revelionul singura si a venit tocmai prin ianuarie pe. 5-6.cred ca mai mult la insistentele mele, acum nu a mai venit deloc, spune ca nu are masina..bicla si pe jos nu vine ca taranul, dar puii mei sunt 7 km. ce credeti? (pe el inttreb si raspunsul cu "nu am cu ce" imi spune! Va rog raspunsuri serioase. Dau funda la cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Ştefan_Adriana_1999 a răspuns:

Isi cam bate joc de tine, serios laughing. Sunt 7 ani diferenta, si tinand cont de felul in care te trateaza, nu vede in tine o potentiala iubita adevarata, doar incearca sa nu te piarda, ca sa aiba cu cine vorbi cand se plictiseste. Eu zic sa.l lasi, si sa.ti cauti unul de anii tai alaturi de care sa ai o relatie adolescentina, si fireasca. Nu.ti va parea rau, crede.ma happy

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ehee, dacă te voia, trecea şi oceanul PAcific pentru tine, după ce era mâncat de 7 dragoni şi era închis de ISis.
Deeecci, tipul te-a cam lăsat baltă.

| R0R0 a răspuns:

Daca te-ar iubi, ar veni si pe jos! big grin

| Idkidk a răspuns:

Salut,

Nu cred că-i place de tine! Să fim serioşi, un iubit adevărat ar veni la tine oricum!

O seară bună!

| Staind a răspuns:

N-are chef de tine, serios vorbind.

| 12121212121212121212121 explică:

Am uitat sa specific, el are 22 eu 15! El umbla prin cluburi,eu nu pot,adica as putea dar nu vine sa ma ia:p nu ma alinta, nu imi zice la mesajele de nb nici te pup macar, decat trimite emoticoane si astea. Cand ii zic de intalnit se enerveaza, daca ies pe drum cu prietene se enerveaz ca daca ies cu baieti. Aaa da zice ca nu vrea sa ma piarda si astea, dar daca nu ar vrea ar venii totusi, nu? Ajuta-ti-ma si pe mine va rog sa iau o decizie! sad