| anamaria200517 a întrebat:

Deci...intr-o seara eram la o petrecere si eram singura pe canapea deodata vine un baiat(pe care il vazusem de 3 ori in viata mea, desi suntem prieteni) laughing) si mi-a pus mana pe picior si cu cealalta mana m-a luat in brate gen.
de ce oare a facut gestul astalaughing?

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca era in calduri.

| Vvistula a răspuns:

Ii placea cum arata-i si poate era si putin ametit

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Voia sa te phute si trebuia sa gaseasca o abordare placuta. La modu', nu putea sa vina si sa rupa hainele de pe tine, ca l-ai fi respins in proportie de 100%.

| anamaria200517 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Chiar crezi asta? adica bun vroia sex.dar daca vroia doar asta nu cred ca a doua zi imi mai zicea "buna viata mea, ce faci" asa cum el a facut-o...nu stiu ce sa cred si ce sa inteleg din aceasta situatiestraight face

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anamaria200517):

''Viata mea'' este o expresie manelistica deloc profunda.

| anamaria200517 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Bun si de ce tocmai pe mine "m-a ales" ca sa zic asa? frate mai erau multe fete pe acolo straight face putea sa se duca la ele, nu?
si dupa ce am plecat de la acea petrecereeram(eram vreo 10 persoane) numai langa mine era, ba ma lua in brate, ba ma tinea de mana, si vreau sa zic ca urmau sa se intample cateva incidente pe drum(adica ne urmareau o alta "gasca") si el era atent cu mine ma proteja gen..plus ca ma sorbea din ochi nici sa respir nu ma lasalaughing) chiar nu stiu ce este cu el straight face

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anamaria200517):

Poate ca tu l-ai atras cel mai tare. Fiecare cu gusturile lui.

| anamaria200517 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

As vrea sa vorbesc mai mult cu el, dar vad ca el nu inainteaza nici un pas in a ma baga in seama straight face
si eu nu as vrea sa fac primul pas pentru ca el a trecut printr-o despartire de vreo 2 sau 3 ani si dupa sa nu creaza ca il exasperez
straight face

| NH4OH a răspuns:

Buna.
A facut gestul asta pentru ca ii place cum arati, si il atragi fizic. Poate era si ametit, asta stii doar tu, dupa cum avea fata, dar eu zic doar ca te place, te simpatizeaza. Vroia sa iti atraga atentia. Acum cine stie, poate tu il placi sau s-a lasat remarcat fata de tine. Succes.

| anamaria200517 explică (pentru NH4OH):

Adevarul este ca aveam un decolteu cam indraznet in seara aialaughing si da bause dar nu in asa fel incat sa fi fost beat in totalitate

| NH4OH a răspuns (pentru anamaria200517):

Da, pai de asta a venit la tine.

| anamaria200517 explică (pentru NH4OH):

Dar de ce tocmai eu erau multe fete acolo pe care le stia de mult, eu inca odata zic era pentru a 3 oara cand il vedeam, app el e machedon eu romanca x_x

| NH4OH a răspuns (pentru anamaria200517):

Nu conteaza daca e machedon sau nu, dar asa e in club, in petreceri, hai cu bautura, hai cu femeile. Asa sunt barbatii, vor sa se faca remarcati, de vreo fata care si ea la randul ei ii face placere lui, prin aspect. Concluzia: Te-ai facut remarcata lui si poate te si place.

| anamaria200517 explică (pentru NH4OH):

Mai adevarul e ca vreau sa vb cu el non-stop dar el a trecut de curand printr-o despartire care a durat vreo 2-3 ani, nu stiu l-as baga eu in seama dar dupa daca crede ca sunt insistenta.
adevarul este ca el a facut primul pas in a ma baga in seama a doua zi dup petrecere
si eram la restaurant eu cu el si inca 4 persoane si ma ia de mana si imi zice :"gata maine ne casatorim" ooo a fost asa de dragut

| NH4OH a răspuns (pentru anamaria200517):

Dragut. Pai, vorbiti, de ce nu? Poate o sa te invite in oras, la un suc, ceva. Una alta.

| anamaria200517 explică (pentru NH4OH):

Rar vorbim pe facebook, nu am facut schimb de numere
dar ma atrage ceva la el, dar imi e frica sa ma bag intr-o relatie cu el pentru ca e machedon, si am citit ceva pe net legat de ei si na nu as vrea sa fie totul roz si la un moment dat el sa ma lase cu ochii in sore
desi el nu pare asa, acum nu stiu ce sa zic

| NH4OH a răspuns (pentru anamaria200517):

Lucrurile de pe internet, nu sunt tocmai adevarate. Sunt scrise de persoane care n-au o meserie, nu crede in superstitii. Caracterul depinde de la o persoana la alta. Nu trebuie neaparat sa te pui acum intr-o relatie cu el, mai intai cunoaste-l foarte bine, si el de asemenea pe tine. Poate e un baiat bun.

| anamaria200517 explică (pentru NH4OH):

Stiu...se vede ca el e bland, tandru, dragastos, ma atrage are atitudinde de bad boy asa love struck si stii ca...ce e interzis ne atrage mai mult big grin
ah.mi-am amintit de el si de atingerile lui, doar cand ma gandesc la cat de tandu a fost in seara aia ma trec asa niste emotii

| rapp2020 a răspuns:

Baietii sunt ciudat, mai ales cand is betirolling on the floor. Depinde ce varsta are el, si ce varsta ai si tuthinking

| anamaria200517 explică (pentru rapp2020):

El 21 sau 22 si eu 18

| rapp2020 a răspuns:

NA pai asta explica multe, cum a spus Sofer, era in calduri i sau urcat hormonii la caplaughing

| anamaria200517 explică (pentru rapp2020):

Maaaalaughing am observat ca el spune lucrurile pe nume, deci daca era vb de asta cred ca zicea din primalaughing

| GeorgyGirl a răspuns:

Din multe motive...se da la tine incearca sa te cucereasca direct sau poate doar asa poate asa fate la toate fetele e mai tupeist de genul lui.

| anamaria200517 explică (pentru GeorgyGirl):

Pai dupa ce a vazut ca il resping(i-am zis sa o lase mai moale cu imbratisarile si cu pupaturile desi el vroia un sarut) imi zice ceva de genul:"nu ma face pe mine o pustoaica de 17 ani ca tine" si dupa mi-a zambit...m-a cam speriat atunci, adica oare la ce s-a referit cand a zis-o? tin sa mentionez ca a spus-o cu o voce asa...groasa si dura gen.

| GeorgyGirl a răspuns (pentru anamaria200517):

Dar el cati ani are de ti-a zis asa? ori cum e tupeist baitul. poate s-a referit ca el face ce vrea ca el stie cum sa cucereasca o fata si daca vrea te saruta oricand, poate a vazut in ochii tai ca iti doresti asta?

| anamaria200517 explică (pentru GeorgyGirl):

El are 21 sau 22 si eu aproape 18.
in seara aia l-am vazut pentru a 3 oara pe acest baiat si normal ca eram putin mai reticenta.
nu eu nu imi doream acel sarut

| GeorgyGirl a răspuns (pentru anamaria200517):

Atunci inseamna ca asa stie el sa se bage cu tine in seama, poate vrea sa fie cu tine, mai asteapta putin sa vezi ce iti mai spune

| anamaria200517 explică (pentru GeorgyGirl):

Pai noi doi vorbim asa, dar nu mi-a dat de inteles ca e interesat de mine, adica doar in seara aceea cand imi facea tot felul de declaratii de dragoste si toate celelaughing

| eduard1 a răspuns:

Pentru că îi place de tine, vrea să fie cu tine.

| ILoveHandball a răspuns:

Poate a facut chestia asta ca era beat..este o vorba in latina care s-ar traduce asa in vin sta mereu adevarul!

| anamaria200517 explică (pentru ILoveHandball):

Nu era beat mort, bause 2 pahare maxim dar nu se vedea adica era foarte constient de tot ce se intampla acolo
si era asa de tandru si dragastos cu mine pentru ca dupa petrecere am mers pe plaja si dupa la un restaurant si tot drumul imi facea declaratii de dragoste si ma pupa(pe obraz, el vroia pe gura dar i-am zis paslaughing ) ma lua in brate