| Marya_Mariia_1995 a întrebat:

Deci m-am mutat la o altă scoală si am fost 4elevi noi. 1fata 3baieti. Unul dintre ei se numește Ionuț si oare îmi place de el daca mă gândesc tot timpul la el? In plus el sta in fata mea dar se întoarce în spate tot timpul aproape si se uită la mine, pe lângă asta azi l-am întrebat ceva dar nu mi-a răspuns oare de rușine că e posibil sa mă placa?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Este destul de evident ac tie iti place de el, insa din cate ai relatat tu, el nu da niciun sens ca te-ar placea.

1 răspuns:
| Marya_Mariia_1995 explică:

Ms de sfat dar mai astept opinii si vad la cine dau funda iar daca nu mai răspunde nimeni funda e a ta!