| Alinamariaalinamaria a întrebat:

Deci o prietena a făcut un cont fals cu numele meu si i a scris unui coleg chestii neadevărate.(si foarte urate)
Ea fiind mai mare v-a STI cum să-l ma facă sa fiu cea proasta...
Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Vorbeste cu colegul, ca sa stie ca nu esti tu si raporteaza acea pagina falsa.iar daca acea fata iti face una ca asta, nu o mai nummi prietena, prietenii nu fac rau

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi sa vorbesti cu colegul ala si sa-i spui adeavrul, demascand-o pe colega falsa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii explici colegului tau ca de fapt nu esti tu acea persoana care i-a trimis mesajele respective.

| GreenVoid a răspuns:

Si tu inca o numesti "prietena"?

| ℛąin a răspuns:

Să-i spui adevărul colegului tău.