| HaHalera a întrebat:

Despre ce este vorba aici:https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v= SUFgfr4RwOE
Nu prea inteleg!

1 răspuns:
| LoveMusic14 a răspuns:

Am ascultat doar 10 secunde si nu am mai rezistat... E prea Boring! Nu prea crde ca e ceva interesant dar ideea e ca este vorba de un serial mai vechi de pe cartoon network numit Edd edd si eddy probabil ca fost o chestie cu plecarea lor in Portugalia si acest videoclip iti explica despre ce este vorba. Te pup si sper ca te-am ajutat!