| anonim_4396 a întrebat:

Din ce este alcatuit sanul? si cum pot sa fac sa imi creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
52 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

In mare parte din grasime deci daca vrei sani mari : Ingrasa-te. Uite cum sta treaba, tu 99% din trasaturi le ai de la parinti deci daca ai sani mici /mari, ochi mari/mici, daca esti pitica sau inalta, fund bombat sau.(yuck.), le-ai mostenit datorita (sau din cauza, depinde cum privesti) parintilor. "Bun deci nu pot sa-mi cresc sanii natural?" Aa... din cate stiu eu NU. Insa iti poti face fundul mai bombat si rotund si cum vrei tu pentru ca este format din muschi si grasime deci il poti modela prin sport, iti poti indrepta postura, poti modifica mersul prin sport... daca esti data de mica la inot basket. iti poti modifica inaltimea. In concluzie daca te-ai nascut cu sani mici. cam asa mori, daca ai sani mari i poti micsora, naspa ah? PA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti haioasa tare. Imi plac intrebarile tale.

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad, ca la fiecare intrebare mi-ai raspuns :* laughing

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Imi place de tine si d-aia

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nici nu ne cunoastem...

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Pai si trebuie? Sunt un admirator "secret"

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, ar trebui, poti sa-mi zici de unde esti?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

As vrea dar nu pot trimite mesaj... ai blocat mesajele

| marry95 a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Love is in the air, love is in the air laughing

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru marry95):

El a inceput laughing (apropo poti sa raspunzi la intrebare )

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am blocat nimic (mai incearca)

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Acest utilizator nu accepta mesaje private!

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si nu vrei sa vorbim laughing

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Era vb de tine si vad ca ma iei la caterinca

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Astazi, 7:40 pm
nu vrei sa vorbesti cu mine?
sterge mesajul | blocheaza utilizatorul
Acest utilizator nu accepta mesaje private!
Trimite un mesaj utilizatorului adinadobre2000
Subiect mesaj

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. nu te iau la caterinca si 2. aste e ( eu nu am blocat nimic)

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Cum spui tu... tu poti sa-mi trimiti mesaje, eu nu pot

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha... nici daca dai pe Trimite un mesaj utilizatorului?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Nici macar... sunt eu urat dar nu prost...winking

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai zis-o big grin cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

15 ani... tu?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

14 happy

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Multi inainte... ce zodie esti?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi la fel, rac tu?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Suntem zodii de apa, eu sunt in zodia pesti, ne potrivim... zic eu

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu happy daca nu vrei sa zici din ce oras esti, poti sa zici daca esti departe de Timisoara? (oricum dupa aia sterg intrebarea )

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Eu sunt din Bucuresti... si te rog sa...

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fain... ce ma rogi?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Sa nu ma stergi din lista ta de prieteni si cine stie, poate intr-o zi mergem la o inghetata, stiu ca-ti place

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sterg pe nimeni... (de unde sti ca imi place inghetata ), dar nu cred ca ne intalnim vreodata...

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Am eu un feeling...winking

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce profil esti la liceu (daca nu te superi), na ca sa stiu poate ne potrivim si aici laughing

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

happy Mate-Fizica

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, eu bio-chimie, dar nu conteaza ca avem ceva in comun,, matematica,,winking

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Te rog... poti sa-mi raspunzi la intrebarea pe care am pus-o? Multumesc anticipat

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? si eu am pus dar nu mi-ai raspuns

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Sa stii ca am jucat whist si tot nu pot sa-ti trimit mesaj si nu ma iau dupa ce spune lumea... intelegi tu

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Noapte buna. Sa visezi frumos

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi la fel, am visat. Tot nu mi-ai spus cum te cheama.

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Marius

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca sterg intrebarea... ca si asa au citit toti.

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

K dar tot nu pot sa-ti trimit mesaj

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum se face ca esti la liceu si nu esti cu cineva?

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Adica... nu inteleg...

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica cum de nu iti place de cineva sau invers, si iti place de mine care nici nu ne cunoastem?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Vezi ca eu sunt de langa Timisoara... la doar 42 de km. Detalii la profill meu. Sunt din "Frunce" si sunt mandru! laughing

Ma bag ca musca-n Pepsi...

| anonim_4396 explică (pentru TheDarkQeen13):

Scuze daca te-am deranjat... chiar nu ma crezi. Crezi ca pe mine ma intereseaz fizicul? O seara placuta

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut mesajul?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Si ce sa fac eu?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Https://www.youtube.com/watch?v=6ScOUBKuWqU

Raspunsul : sanii nu vor creste decat daca geneticul tau le va permite sau... exista niste plante si masaje speciale care ar putea crea un mediu hormonal prielnic. Sau iti implantezi silicoane.

Trebuie sa te accepti si sa fi mandra de tine insati! Succes!

| zahy a răspuns:

Degeaba daca nu va inprieteniti pe facebook

| veverutz a răspuns:

E format din grasime si muschi. daca nu te ajuta mama natura, nu prea ai cum sa ii faci sa creasca, poti incerca cu exercitii pentru sani dar nu stiu sa iti zic ce evolutie vei avea.