| Anonim6666644 a întrebat:

Doar eu nu am avut bani sa imi iau ceva de Black Friday?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii, nu e obligatoriu sa iei ceva de BF, oricum reducerile alea sunt niste mari pacaleli

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

S-o crezi tu. Multe din ele sunt chiar faine. Intr-adevar, n-o sa fie reducere de 90% niciodata la vreun telefon/laptop bun, dar sunt reduceri destul de bune (15-25% la chestiile care se cumpara la greu si pana la 70-90% la cele nu prea se cumpara). Nu e nicio pacaleala, e chiar foarte bun acest BlackFriday, doar ca trebuie sa te trezesti de dimineata, sa prinzi ceea ce vrei. Acum depinde si de unde ei, cel mai bine e online.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Iei*

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Iei**, ce naiba are tastatura astalaughing

| MskDesign a răspuns:

Tu si doar alte cateva milioane de romani.Stai linistit, poate la anul esti mai nerocos.