| Alexandra1Ddmd a întrebat:

Duminica e ziua unei prietene si gen poate ieșim la vreo cofetărie si sa ne plimbam. Afara o sa fie foarte cald si gen nu vreau rochie bcs nu port,deci cu ce ar trebui sa ma imbrac? Si ca, cadou ma gândeam sa ii cumpăr un parfum si un tablou gen 'Smile more' sau idk. E bine asa?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cadoul este mai mult decat ok. Legat de vestimentatie, tu stii ce haine ai. Nu as putea sa te sfatuiesc eu.

| Nemessys a răspuns:

Cumpara ce crezi ca si-ar dori ea cel mai mult. Dar si cofetaria, plimbatul si ce ai mai sugerat tu sunt destul de ok pentru o aniversare. happy

| Printesa10TM a răspuns:

Cadoul e perfect sigur o sa ii placa. Daca vrei ia-ti pantaloni scurti si un tricou cu sandale sau tenisi.