| DanielaDbr a întrebat:

E adevarat ca daca incep o facultate la buget si peste un an vreau sa incep alta facultate, trebuie sa o incep obligatoriu la taxa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu, doar daca le faci in acelasi timp necesita sa platesti una.
E greu sa faci fata cu amandoua, abia te poti descurca cu una. Pe langa asta asigura-te ca esti responsabila de existenta ta obtinandu-ti banii singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Da, din păcate este adevărat. Statul îți decontează doar o facultatea, daca vrei să începi si ce-a de-a doua facultate esti obligat să platesti.

| cameleonu05 a răspuns:

Poti sa faci maxim 2 facultati si neaparat doar una la buget deoarece a 2 esti obligata sa o faci la fara frecventa...nu poti fi la 2 cursuri la 2 facultati in aceeasi zi nu?