| gabytofan a întrebat:

E adevarat ca daca suni la 544 si auzi sunete ciudate ai telefonul ascultat? Eu cel putin am sunat si am auzit niste suieraturi si dupa un ceas in surdina care ticaia, am sunat si de pe al mamei si i-a zis ca a format un nr incorect si i-am mai pus pe vreo doi sa faca asta si tot asa le-a zis ca au format un nr incorect.

Răspuns Câştigător
| EduardPirvu a răspuns:

Nu..este decat un mit...ascultarea telefoanelor se face numai cand auzi un ecou al vorbelor tale...