| MrsVamp a întrebat:

E anti-ortodox sa porti un inel cu o cruce pe el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simbolul crestinismului e crucea.Crestin-ortodox.Deci,e ok.Sa nu porti ceva gen
https://upload.wikimedia.org/......5).svg.png

| MrsVamp explică (pentru anonim_4396):

Ala e nu e simbolul nazismului? laughing Aia era contra evreilor si rromilor, nu a crestinilor, din cate stiu eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsVamp):

Am zis sa nu porti ceva gen. laughing Ca sa nu comenteze lumea cand te vede.

| MrsVamp explică (pentru anonim_4396):

Ar fi interesant de fapt sa sara cineva pe mine in timp ce merg pe strada "tii cu Hitler, huh? Hai sa ne batem" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrsVamp):

Sau poate ii place laughing

9 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Normal ca nu, este ceva la moda si arata super!

| syd2 a răspuns:

RaspNu conteaza ce porti, fiindca daca Dumnezeu exista, o sa te inteleaga si o sa te ierte, cred eu. Eu chiar as vrea sa am manusi cu crucea de fier pe ele, si inel big grin unsul tau aici...

| Axys a răspuns:

Nu!

| Axys a răspuns:

Mai sunt peroane care poarta inel sau lant cu cruciulita tongue

| Rusu_Inga_2002 a răspuns:

Nu e la moda...: D