| Maradona75 a întrebat:

E bine să fii incapatanat in viata?

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

E bine sa fii incapatanat unde stii ca ai dreptate si te pricepi cu adevarat, dar majoritatea sunt incapatanati in "prostie"si nu vor sa inteleaga orice opinie oricat de bine argumentata ar fi!

| neutrino a răspuns:

Putina incapatanare nu-ti strica, dar cu prea multa incapatanare risti sa dai in prostie. Toate au o masura.

| Angel16ms a răspuns:

Nu e bine sa fii incapatanat in viata, uneori trebuie sa mai lasi de la tine pentru ca totul sa fie ok! Daca nu o sa lasi de la tine niciodata celelalte persoane o sa se sature sa lase de la ei si sa faca cum vrei tu doar pentru ca nu te lasi usor...eu cred ca e bine sa fii incapatanat atunci cand chiar iti doresti ceva si vrei sa obtii acel lucru cu orice pret ( asta inseamna sa fii si ambitios).
Fii incapatanat doar atunci cand trebuie! Ce e prea mult strica happy :-P

| oița112 a răspuns:

Nu, pentru ca vei pierde multe in viata si o sa-ti para rau

| Acadea2000 a răspuns:

Pai nu prea e bine sa fii foarte incapatanat.Dar daca nu exagerezi e bine. Tine de caracterul unei persoane.Deci da, e bine, dar sa nu sari calulbig grin.