| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa lasi un baiat pe jar? Adica sa nu creada ca te cucereste asa repede? Sa fi mai indiferenta etc mersi

Răspuns Câştigător
| stefy120000304 a răspuns:

Da dar nu exagerat. dupa un timp va crede ca nu dai 2 bani pe el si va inceta sa te caute

11 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Da,este bine sa il tii pe jar dar nu foarte mult, poti sa te joci un pic cu sentimentele sale dar nu foarte mult.
Daca il tii prea mult pe jar atunci o sa te considere "aroganta" sau cine stie "plina de sine" sau chiar si "nepasatoare fata de sentimentele altora" dar daca sari direct in bratele lui atunci este si mai rau caci se poate sa te considere usuratica sau ceva de genul.
Lasa-l un pic pe jar,nu sarii direct in bratele lui ca sa vada si el ca nu esti disperata dupa el si ca nu este "Printul din povesti" sau ceva de genul.
Ai grija doar sa nu-l lasi foarte mult pe jar, doar un pic, foarte putin.
Aaa, da, odata dupa ce il iei de pe jar sa nu-l mai pui iar caci cel mai probabil se enerveaza si o sa considere ca-ti bati joc de sentimentele sale.
Lasa-l un pic la inceput sa astepte si dupa arata-i ce simti de fapt.
Este mai bine asa.

-Este doar parerea mea.
Bafta!

| siriusblack98 a răspuns:

Este bine dar nu exagera cu asta. Daca o sa-l tratezi cu indiferenta mult timp o sa isi piarda tot interesul si apoi o sa-ti para tie rauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi serioasa, cine ar suporta un astfel de comportament. Pentru ce l-ai trata asa? Mai bine il refuzi. I se va lua de tine si te va lasa cu toate visele tale de regina. Atrage-l, seduce-l, dar nu te juca cu el ca s-ar putea ca el sa-ti faca jocul.

| ksuper31 a răspuns:

Nu. Nu e bine.
Oricine esti in spatele monitorului ăluia si citesti acum raspunsul asta: nu face asta! Nu O mai face!
It hurts u kno;'(

| losseru a răspuns:

La un moment dat se satura si dupa o sa alergi tu dupa el

| Romb3r a răspuns:

Da,dar nu mult timp. Daca-l lasi luni/sampatamani va crede ca nu simti nimic pentru el si ca-si iroseste timpul.In timpul relatiei, da, este bine sa nu vorbesti o zi, doua cu el.Il faci sa se gandeasca la tine si sa-si dea seama de ce te place.

| stefy120000304 a răspuns:

Da.pentru ca daca te combini din prima cu el o sa creada ca esti fraiera si usor de manipulat. daca il mai lasi sa lupte pentrutine dai dovada ca esti o fata puternica si greu de doborat.