| Deea167Lory a întrebat:

E cineva in liceul Caragiale? daca da sunt copii fitosi? Cum se comporta profesorii, copii?

4 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Nu sunt la liceul respectiv, dar te pot asigura că în absolut toate liceele există, evident, o mână de țărani și țărănci care se dau mari dive.
Dar stai liniștită, ei stau doar în haită în majoritatea cazurilor și li se năzare din când în când să se ia în gură cineva.
Copiii cum să fie? Copii normali, ca tine, ca mine laughing unii o să-ți placă, alții o să-ți displacă.

| Armenianeek a răspuns (pentru Armenianeek):

în gură CU cineva* scuze laughing.