| anonim_4396 a întrebat:

E corect ca cineva să nu mai vreie să fie împreună cu tine doar pentru că nu vrei săi faci o poză în sutien?

49 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mda. sa nu cumva sa ii cedezi sa mai ajungi si pe net dezbracata sau pe cine stie ce site-uri porno. E normal pentru obsedati. Daca e vorba tot de prietenul tau suparacios, cred ca ar fi cazul sa te reorientezi catre un baiat mai copt la minte.

| William a răspuns:

Nu.

| Pricked a răspuns:

Evident ca nu e corect.
Auzi, sa nu te lase sa-i faci poza; frate, oamenii de genul asta merita ciopartiti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

El nu vroia niciodata sa fie cu tine, vroia doar sa te vada goala

| bleakk a răspuns (pentru suntserios):

Serios,te rog, "vroia" straight face, aveam pretentii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic despre treaba asta, dar, in schimb, e foarte normal ca cineva sa nu mai "vreie" sa fie cu tine cand vede in ce hal scrii.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa la vale...
Daca nu ai un raspuns concret nu te mai fa vedeta.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

"Fa la vale"? Ce pisica mea decedata ar trebui sa-nsemne asta?
P.S. Doare adevarul, nu?

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu doare nimic ma, eu nu-s de vina ca tu ai ramas in trecut.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

In trecut? Adica? De ce as fi in trecut? Pentru ca te-am corectat? Unde e logica?
A fi inteligent inseamna a fi inapoiat?

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te socoti inteligent? ma faci sa rid.
Hai sa ne jucam de-a nu ma mai enerva! tu primul

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Rad*, fir-ar viata ei a naibii de romana. Grea tare, nu?

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa, și?

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Estiu un deliciu pentru orice om, crede-malaughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru cffc):

Dupa ce ca esti agramata mai esti si tupeista.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

De fiecare data când scrii tu mi se pare ca scrie un prost degeaba.

| cffc a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Eşti bun(ă) să te bagi în seamă în altă parte?

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Nu-i asa?
P.S. Nu ti se pare dubios cand un prost scrie mai bine decat tine?

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm...interesant, dar cui îi pasă?

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Ador nonsalanta cu care incerci sa iti maschezi prostia.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Usca-mi-as chilotzii pe crucea mă-tii, mai taci!

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Zici ca esti fata, nu? Pai la cum vorbesti e normal, mai fetita, mai, ca baiatul ala sa nu "vreie" sa fiti impreuna.
P.S. Cati ani ani? Fata de fana Justin Bieber, fesu' mov purtat in casa si inimioara a la Fuego pentru ma-sa ma fac sa zic ca ai maxim 12. Am dreptate?

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?
1) Nici nu am idee cine este Justin Bieber.
2) Nu am 12 ani mă 15
3) Nu vreau să fiu împreună cu băiatul ăla că e un obsedat.
4) Ar trebui să înveți când să te oprești.
Și cred că ești dovada vie că oamenii pot trăi fără creier.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

O, dar vai, un om care nu e in stare sa scrie corect vine cu asemenea acuze si cu un asemenea limbaj precum cel de mai sus? Sunt dezolat...

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-tă un om cu o minte deschisa! Poți să simți briza care trece prin capul lui chiar și de aici!
Fă pași de aici mai săturat deja, tocilarule.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

A stii sa scrii corect inseamna a fi tocilar? Interesant... esti o sursa de informatii uimitoare, iti multumesc ca existi.
P.S. m-ai*
P.S2. ne-am*
P.S3. Est sigura ca tu nu meritai atentia lui? La cum semnalizezi chiar l-as intelege in astfel de situatii.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Și mai ai de scris, sau trebuie să dorm în continuare.

| marry95 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing hi hi hi bate palmaaa! bravo curlyyyy, sunt de acord cu tine!

| marry95 a răspuns (pentru cffc):

Grea,,limbu roman,, laughing fir-ar mama ei de gramatica. Lasa, stai linistita ca se invata. Totusi... daca nu se invata, cu o poza in sutien sau goala se rezolva orice. Cine mai are nevoie de gramatica in zilele noastre? Nu ii lua in seama, sunt rai. big grin

| cffc a răspuns (pentru marry95):

A. cu mine vorbeai? fata care scrie limbu roman dar nu Limba Română big grin
Vorbește în pungă, și te ascult mai încolo!

| marry95 a răspuns (pentru cffc):

laughing te pup dulce, esti o scumpawinking
P.S nu mai lua expresii de pe net, sunt banale, urate, nu au nimic amuzant in ele, neinteresante.
Revin mai tarziu cu punga ^_^

| anonim_4396 explică (pentru marry95):

Ma bucur ca mai sunt si oameni inteligenti pe aici, care sesizeaza specimenele astea cu IQ de musca de balegar.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Tot ce pot sa-ti zic e ca nu trebuia sa pui virgula aia acolo. Scrii cu diacritice dar te bat o cratima si-o virgula. Nasoala treaba. De ceea ce ai vrut sa zici nu ma leg, caci nu inteleg... si asta nu ca as fi eu prost, ci pentru ca nu are logica.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă creier gol eu nu am zis să-mi spuneți unde am făcut greșeli că știu că am făcut greșeli răspunde la temă dacă nu ai un răspuns la întrebare mai bine nu mi te mai fă tare pe profil la mine.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Stii ca fci greseli si tot tu esti tare in gura si ii faci pe altii prosti? Nasol asa.
"Raspunde la tema"? Ce tema? Aaaa, la intrebare... pai spune asa.
"Nu te mai fa tare"? Are vreun sens asta? Cum sa ma fac tare?
Pe profil la tine? Sunt la tine pe profil? Nu, sunt la o intrebare PUBLICA.
Pricepi sau trebuie sa-ti desenez in Paint?

| SweetChildOAxls a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai tu, curlyyy. Nu inteleg cum are tupeu un agramat ca tine sa se ia de aceasta domnisoara cu un asa mare potential de a deveni profesoara de limba romana. Crede-ma ca oricat ai incerca, nu ai reusi niciodata sa ajungi la nivelul ei de inteligenta. Si pleaca de pe profilul ei. Nu iti este rusine sa ii invadezi spatiul personal?

| anonim_4396 explică (pentru SweetChildOAxls):

Ce sa facem, nu toti suntem atat de apti din punct de vedere intelectual. Pe deasupra, eu sunt si mai nesimtit din fire si imi place sa ma leg de astia mai inteligenti decat mine. Imi confera un sentiment de implinire, chiar daca stiu ca sunt patetic si nu ofer vreun argument viabil.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Bă-i prostule da încetează o dată.
Pleacă pe profilul tău că eu aici fac ce vreau și nu am nevoie de dictatori.

| anonim_4396 explică (pentru cffc):

Bai*
Eu dictator? Mi-ar placea, dar nu sunt. Ceausescu a fost dictator... in putinele de ore de istorie pe care le-ai facut ai auzit vreodata ca Ceausescu statea pe net si corecta fetitele de 12 ani care nu stiau sa scrie?
Alegeti cuvintele mai intelept.

| cffc a răspuns (pentru anonim_4396):

Pope sucker.

| NoName0x0 a răspuns:

Fato, ala te.a pus sa faci poza in sutien pentru ca a vazut ca esti proasta. Ciocani in banca si apoi in capul tau si suna la fel! 1. Aia e o intrebare retorica? In capul tau ce e? Greu raspuns la intrebarea pe care ai pus.o! E ceva de genul: "E bine sa faci video chat?" Si 2. Pana iti cumperi primul sutien (ca sa ai in ce sa iti faci poze) ia.ti mai bine un Abecedar ca te bate romana! Pt fetitele ca tine s.a inventat Durex cu aroma de Danonino! Si inca ceva poti sa fi tu Miss Europa, degeabaaaaaaa, cel mai mare defect al unei femei e sa fie proasta! Deci pe bune, m.ai uimit! happy

| cffc a răspuns (pentru NoName0x0):

Da, am observat ca și tu ai acest defect...Copilo puteai sa ma întrebi câți ani am și eram să-ți spun că 15...
Dacă nu vrei sa răspunzi la temă nu mai răspunde.

| marry95 a răspuns:

Hey, imi pare rau daca te-am jignit. Ti-am citit intrebarile anterioare de pe TPU si mi-am dat seama ca ai trecut prin multe pana acum. Iti dau un sfat prietenesc... daca vrei il asculti bine, daca nu iar bine. Incearca sa fii politicoasa cu oamenii si chiar daca te jiignesc nu le raspunde in acelasi fel. Daca raspunzi agresiv vei primii raspunsuri negative. Lasa de la tine si demonstreaza-le la toti ca esti o fata buna, cuminte, ambitioasa care o sa le demonstreze tuturor ca o sa se descurce in viata. Fii puternica dar nu te razboii cu toata lumea pentru ca vei ramena fara prieteni. Stiu ca esti o fata buna...sunt sigura! Inca o data imi cer scuze daca te-am jigni cu ceva, ai grija de tine si ai grija cu cine pornesti la drum si in cine ai incredere.
PS: lasa-l pe baiatul cu sutienul...nu e de tine din moment ce iti cere asa ceva. Ai grija ca baietii sunt smecheri, nu te lasa fraierita!

| cffc a răspuns (pentru marry95):

Știu că nici eu poate nu trebuia să reacționez așa însă eu pe curlyyy nu ia-m cerut să-mi zică dacă am făcut greșeli sau nu, eu știu că am greșeli și eu aici nu scriu pe note. Însă de fapt nici nu ia-m cerut lui părerea, să răspundă cei care au un răspuns concret cei ce vor să mi demonstreze că sunt mai hâtri mai bine să se abțină.

| NexusHELPER a răspuns:

Nu este corect. Avea intentiile mai întâi să te vadă cum iti stă cu el si după s-ar fi putut să iti ceara si cum este fără el si tot așa. Intelegi?

| bybybby a răspuns:

Nu e corect, si cred ca tu deja stii asta!

| Denisa7713 a răspuns:

NU!

| DinuIngrid2001 a răspuns:

Nu e deloc corect! Asta e chiar prostie! Sper ca v-ati despartit.

| cffc a răspuns (pentru DinuIngrid2001):

Da, neam despărțit nu merita nici atenția mea.