| GoldandSilver a întrebat:

E normal sa mergi la colindat la 15 ani?laughing

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eu am mers cu steaua pana pe la 17 aniblushing noroc ca aratam copilaros laughing Dai bataie, P.S Nu te duce in vecinitate (sa zic asa)Du-te unde nu esti cunoscut laughing)

12 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu e nici o problema, mai ales daca mergi cu capra, poti sa ai si 20-30 laughing

| BiuL a răspuns:

Da, e normal sa mergi la colinda la orice varsta.

| nimenisinimik a răspuns:

Daca nu mergi doar pentru "afacere" atunci poti merge linistit.E foarte fain.Nu conteaza varsta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu fie normal?

| aXy99 a răspuns:

De ce n-ar fi?

| MskDesign a răspuns:

La colindat, dupa traditiile noastre, se merge cu mic si cu mare.Deci e normal sa mergem la colindat si la 50 de ani, nu doar la 15.

| SweetMinion a răspuns:

De ce sa nu fie normal? Poti sa mergi, varsta nu conteaza.

| GoldandSilver explică:

Pai eu stiu... esti un pic prea mare.

| mejustme99 a răspuns:

De ce sa nu fie normal? Daca mergi cu clasa, spre exemplu, mergeti pentru a va distra.

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Nu.laughing

| Petryca259 a răspuns:

Da e normal cunosc pe uni care au 20 de ani si au fost anul trecut la colindat Funda?

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

De ce nu?