| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

E normal sa-mi doresc atat de mult sa am un prieten? sa am primul sarut? eu nu prea sunt cu chestiile astea, si eu pe mine ma uimesc, chiar nu stiu de ce dar parca prea abia astept sa am un prieten/primul sarut :/ (am 13ani)

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking ai ajuns la adolescenta, e normal sa vrei sarutarithinking, dar mai asteapta putin pana pe la vreo 15 ani si ai grija daca-ti faci vreun prieten sa nu te amageasca, sunt prea multe cazuri

| ălacumarfa a răspuns:

Se numeste sa fii indragostita de dragoste si nu de cineva anume. Nevoia sentimentului de iubire si nu de o persoana fizica reala.

| CBogdannnnn a răspuns:

Este absolut normal sa iti doresti asta, la varsta asta(sunt si eu pe aproape) hormonii urla in noi dupa "experiente" noi.
Doar atat iti cer:Nu te grabi sa te pupi cu toti ghiolbanii.Stai cumintica si asteapta-l pe Romeo sa vina, dar asigura-te ca este Romeo potrivit

| Dudu24 a răspuns:

Auzi toate fetele avem aceleasi visuri e normal si sper sa gasesti ceea ce cauti. Te sustin! Sicces!

| dieternic a răspuns:

E normal. Si mie mi se intampla. Pur si simplu accepti. Daca ii sa se intample se va intamla. E normal la varsta asta.

| dieternic a răspuns:

Nu numai fetele au acest sentiment. E perfect normal.