| meryy11 a întrebat:

E vreo problema daca ai prieten la 13-14 ani?

7 răspunsuri:
| flashback a răspuns:

Nu, nu mi se pare o problema atata timp cat nu faceti prostii. Si ar fi indicat sa ai putina grija si sa fii atenta ca te poate rani acel baiat, eu zic sa te gandesti daca merita sa fii impreuna cu el sau daca nu. I rest nu mi se pare ceva rau, doar ai grija happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu mi se pare chiar ceva iesit din comun. Daca atat fata, cat si baiatul se intalesc pentru a discuta si eventual a se pupa usor pe buze, e oarecum ok.
Daca se intalnesc pentru a face sex, ei bine, aici e o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| doreal a răspuns:

Mie mi se pare ciudat. Adica si eu am 13 ani si vad la celelalte fete de varsta mea ca se pupa cu altii si... iac >.<. Adica, totusi esti mica. Ce prieten sa ai la 13 ani? Mi se pare o pierdere totala de timp, in timpul ala pierdut cu un baiat pe care nici macar nu il placi mai bine plimbai catelul.

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu e nici o problema. Problema e ce faci cu el

| Teiubescinsecret a răspuns:

Nop,esti tare daca ai gagica la anii astiawinking

| AleStefania a răspuns:

Buna, eu am avut primul prieten la 16 ani, nu iti recomand sa nu ai chiar la 13-14 ani pentru ca poti fi ranita si dezamagita..mai asteapta ai timp nu te grabi. Te sfatuiesc sa stai de vorba cu mama ta pentru a ti da sfaturi care iti vor prinde bine happy O zi buna.