| Tsukuyomi6 a întrebat:

Este adevarat daca faci cardio in fiecare zi pierzi masa musculara? dintre cardio si HIIT ce preferati?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce cardio faci si cat bagi in tine, stiintific vorbind cardio 30 de minute+ 40 de minute de culturism zilnic slabeste cu adevarat,dar daca bagi o sgaorma degeaba bagi cardio ma intelegi totul sta si cat manci, daca te infometezi metabolismul scade arderea, daca manci zahar, paine grasimea se depune rapid pe abdomen creste si insulina, carnea in scimb nu face asa ceva, uite cateva programe din pacate nimeni nu s-a apucat inca http://adio-grasime.ucoz.ro/
statul pe fb e mai placut decat sa faci sport, vezi baieti cu sase zici ca sunt femei de 50 de ani jalnic

| peperonies a răspuns:

Complet fals. fa linistit in fiecare zi.

| George1510 a răspuns:

Eu așa știu...Cardio se face de 2 ori pe săptămână!